פסטיבל צלילי ילדות 2023 חולון תאריכים מופעים כרטיסים

פסטיבל צלילי ילדות 2023 חולון תאריכים מופעים כרטיסים

איזה כיף שחול המועד סוכות חוזר אלינו עם שבוע של חופש מהלימודים ומרבית מקומות העבודה במשק. אז מה נעשה השנה בחופשה?. קבלו את פסטיבל צלילי ילדות 2023 חולון תאריכים מופעים כרטיסים במהלך חול המועד סוכות בין התאריכים 13-11 אוקטובר 2023

תאריכים השנה פסטיבל צלילי ילדות 2023 בעיר חולון

מה מייחד את הפסטיבל? מדובר באירוע חוצה גילאים בו ניתן לחוות מוזיקה לצד תיאטרון ומחול ברמה גבוה המביאים את היצירה המקומית המשובחת לקדמת הבמה. 

מתי נערך הפסטיבל השנה? מיום יום ראשון, 1 באוקטובר, 2023 עד יום שלישי, 3 באוקטובר, 2023

עוד באתר ברכה לראש השנה מיוחדת לכבוד ראש השנה תשפ"ג

פסטיבל צלילי ילדות 2023 חולון תאריכים מופעים כרטיסים

פסטיבל צלילי ילדות 2023 חולון תאריכים מופעים כרטיסים

רשימת הצגות השנה בפסטיבל חולון

 

מלכת הבלאגן 01/10/2023

כשמלחין וסופרת הופכים לשכנים? לפעמים נולדים שירים. וגם סיפור. וזה מה שקורה במופע "מלכת הבלגן". המופע נוצר ליד הפסנתר, בגינה הציבורית ממפגש של גיא לוי ויערה שחורי, שפעם היו שכנים בבניין קטן, ואחר כך כבר קמה להקה שלמה.

 

ברוך הבא ערב רב תרבותי מופע מוסיקלי סובב עולם לכל המשפחה 02/10/2023

מופע מוסיקלי יוצא דופן ומחמם את הלב החוגג את הרב תרבותיות שלנו דרך שירי עם וסיפורים מכל קצוות תבל שעשו עלייה לארץ ישראל. מופע מצחיק ומרגש עם ארבע זמרות וחמישה מוזיקאים, בביצועים חדשים בעברית של שירים מצרפת, יוון, איטליה

 

02/10/2023 משירי יהונתן גפן איך מציירים איש  

הזמר והמלחין חנן יובל חובר לשחקן דביר בנדק למופע שירי ילדים שנכתבו כולם על ידי יהונתן גפן ולחניהם החדשים חוברו על ידי חנן יובל. לצד אלה ישולבו כמה שירים ישנים וידועים. יובל, שכבר זכה בחייו להלחין וגם להקליט שירי ילדים.

 

מסע מוסיקלי בין שירי להקת כוורת העולם שמח  01/10/2023

מי אל אוהב את להקת כוורת? כעת נוכל להצטרף למסע מוסיקלי בתרבות הישראלית של שירי להקת כוורת המיתולוגית וחבריה. הכירו את הסיפורים שמאחורי של שירים והמערכונים האייקוניים הישנים של הלהקה שעיצבה את פני התרבות בארץ.

כרטיסים מוזלים מבצעים פסטיבל  צלילי ילדות 2023 

 

איפה נמצא תיאטרון חולון? 

 תיאטרון חולון, שד' קוגל 11

היכן ניתן להחנות רכבים? י שלרשום ב WAZE חניון קאונטרי צפרירים, ה(כניסה מרחוב הלוחמים חולון

צפו בווידאו  פסטיבל "צלילי ילדות", תאטרון חולון 

 

אז מה אתם עושים בסוכות 2023?. במהלך חול המועד נעדכן אתכם אודות אטרקציות בסוכות לכל המשפחה. אז מה נוכל לעשות ולאן נטייל במהלך החג?. סיורים של רשות הטבע והגנים, טיולים במרכז הארץ וכמובן שלל טיולים בצפון.