תוכניות טלוויזיה באיזה ערוץ רואים פקין אקספרס הבוגדים לאב איילנד

תוכניות טלוויזיה באיזה ערוץ רואים פקין אקספרס הבוגדים לאב איילנד

החגים מאחורינו ושלל סדרות ישראליות מעולות לצפייה ישירה כבר עולות לאוויר. מה במדריך תוכניות טלוויזיה היום?. תוכניות טלוויזיה באיזה ערוץ רואים פקין אקספרס הבוגדים לאב איילנד ויתר הסדרות שיסדרו לכם את השבוע.

פקין אקספרס הבוגדים לאב איילנד תוכניות טלוויזיה באיזה ערוץ רואים 

שלוש סדרות תופסות את מרבית תשומת הלב ולא סתם. לכל אחת מהן ערות שידור שונה ואת אף אחת מהן לא תוכלו לראות באמצעות שידורי נטפליקס ישראל. אז עם מה נתחיל?. עם פקין אקספרס שעולה לשידור ב 10/10/22023, לראליטי של ערוץ 12 לצפייה ישירה – הבוגדים והפקת המקור של free tv לאב איילנד.  מה לקינוח ?. הסדרה המזח בערוץ כאן 11.

דולר אחד ליום?. פקין אקספרס פרקים מלאים לצפייה ישירה ערוץ 13 

הראליטי החדש של ערוץ 13 לצפייה שיירה באמצעות האינטרנט, באתר הערוץ או באמצעות free tv הכבלים והלוויין.  ומי שאין לו אחד מאלה?. יוכל לצפות בשידור לייב באמצעות עידן פלוס. מספר זוגות מצוידים בדולר אחד ליום יוצאים למזרח הרחוק למשחק עתיר משימות ואתגרים. היכן הם לנים?. איפה שהם מוצאים. מי המנצחים בפקין אקספרס?. הזוג שיעבור ראשון את קו הסיום. מה זה מזכיר לי?. את המרוץ למיליון 2024 אותו ינחה יהודה לוי.

פקין אקספרס טריילר ווידאו פרקים מלאים משתתפים

פקין אקספרס טריילר ווידאו פרקים מלאים משתתפים

מי יישאר נאמן לפרס הגדול?. הבוגדים ערוץ 12 פרקים מלאים באינטרנט

כסף תמיד היה אחד המניעים לבגידה. זה יכול להיות בחברים, בבעל או באישה שלכם ובטח בקבוצה שבה כולם מתחרים בכולם מי יזכה בפרס הגדול. אסי עזר ורותם סלע מנחים את הריאלטי של ערוץ 12 שצולם בטירה בחו"ל. מי משתתף בבוגדים?. 20 ישראלים שינסו להקנות לצופים את ההצלחה של הסדרה.

איפה אפשר לראות הבוגדים פרקים מלאים לצפייה ישירה?.

עידן פלוס
free tv
12+ אפליקציה לצפייה ישירה
הוט
yes
עידן פלוס שידורים חיים חינם

עוד מידע על הסדרה הבוגדים ערוץ 12

לאב איילנד היכונו לשובה של מפרץ האהבה 

לפני לא מעט שנים הנחתה אילנית לוי את הסדרה מפרץ האהבה. התוכנית שרדה עונה אחת בלבד. אז בזמנו היה נדמה לי שמגיע לה יותר. ואכן, תחת פורמט בינלאומי, עולה באפליקציית free tv סדרה חדשה בהנחיית עדן פינס. הזוגות שיגיעו לאי הפסטורלי יקבלו משימות ואתגרים, יחליפו זוגות ועם קצת מזל יזכו בפרס הגדול ו 15 דקות של תהילה.

סדרה ישראלית מומלצת ב free tv 

המזח הסדרה אודות אירועי יום כיפור על גדות תעלת סואץ ערוץ כאן לצפייה ישירה פרקים מלאים 

 לא פשוט לגעת בכאב ובזיכרון של מלחמת יום הכיפורים. בפעם הקודמת שערוץ כאן ניסה לעשות את זה עם הסדרה שעת נעילה זה נגמר במפח נפש וביזיון הזיכרון של המלחמה ההיא. מלחמה שבה גיבורים אצילי נפש חרפו את נפשם. הפעם אני מקווה שהסדרה עם מיכאל אלוני תיתן קצת יותר כבוד מאשר שעת נעילה בעלת העלילה ההזויה. איפה משודר?. ערות כאן 11 וכמובן פרקים מלאים המזח ביישום כאן בוקס. 

צפו בווידאו המזח סדרה כאן מאחורי הקלעים של הסרט