מרטי לגינה ריק לגינה האחים של האוצר

מרטי לגינה ריק לגינה האחים של האוצר המקולל

בכתבה זו נספר לכם כל מה שאפשר על צמד האחים לגינה שמובילים את חיפוש באוצר המקולל מאוק איילנד לקראת עונה שביעית ומכרעת. איך הצליחו צמד האחים ממישיגן ליצור את התכנית הפופלרית ביותר של ערוץ ההיסטוריה .  מרטי לגינה ריק לגינה האחים של האוצר המקולל

בואו נזכר על מה התוכנית אוצר האי המקולל בערוץ ההיסטוריה

כמוני ( כן אני משוויץ ) ריק ומרטי קראו בילדותם על אי בו שוכן אוצר שאיש לא מצליח למצוא. מדובר בהאי האלונים לחופי נובה סקוטיה. סקוטלנד החדש . סביב האי נרקמו אגדות על אוצר בלום . ומה קורה בפרק החדש השבוע?. עונת 2023 מביאה אתה שלל תגליות מרתקות בדרך למה שנראה כמו חשיפת האוצר המסתורי. 

במהלך הפרק החדש לצפייה ישירה, הצוות גילה מנהרה ישירות מתחת לפיר הגן ולתוך ה-Baby Blob. מה עוד נראה בערוץ ההיסטוריה לצפייה ישירה?. הצוות ממשיך לחשוף מנהרות וצפוי לגלות עקבות של כסף וזהב. חפצים שהתגלו בחלקה מספר 5 מרמזים על קשר חזק לדמותו של סר וויליאם פיפס.

ריק לגינה מרטי לגינה אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה

ריק לגינה מרטי לגינה אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה

במשך מאות שנים נסו מגלי אוצרות מכל רחבי העולם לחפור ולאתר את האוצר. חשוב להזכיר שהאוצר מעולם נראה או תועד בדיוק. הוא ממוקם , ככל הנראה , במקום הנקרא בור הכסף. אגדת האוצר נרקמה לפני למעלה מ 200 שנה על ידי דניאל מקגיניס שצפה באורות מוזרים על האי .

לפני 200 שנה לערך ילדים היו מסתובבים בחוץ. אי האלונים לחופי קנדה של היום היה במרחק קטן מהיבשה והנער הצעיר וחבריו מצאו על אחד העצים גלגלת ומתחתיה מה שהיה נראה כבור מכוסה .

כאן התחילה ההיסטוריה של אוצר האי המקולל . לסיפור הזה בדיוק התחברו האחים ריק ומרטי לגינה שגדלו במישיגן וברבות השנים הגשימו חלום , רכשו זכויות על חלקים רבים של האי לפני כחמש שנים התחילו לחפש את האוצר הידוע בשמו curse of oak island treasure .

קבלו את העונה החדשה והמשך החיפושים אחר האוצר 2023 

מרגע תחילת התוכנית ב-2014, עונה חדשה תמיד התחילה באותה שנה שבה מסתיימת העונה הישנה. למעט העונה הראשונה שהחלה בינואר 2014, כל האחרות החלו בנובמבר בכל שנה שלאחריה מ-2014 עד 2022, והתייחסו לעונות 2 עד 10. זה ללא קשר אם העונה האחרונה הסתיימה בינואר, פברואר, מרץ, אפריל, או מאי.

בהסתמך על האמור לעיל, ייתכן שתאריך השחרור של Curse of Oak Island עונה 11 עשוי להגיע בנובמבר 2023.

ריק לגינה איש הדואר שהפך למחפש אוצרות

לא הרבה ידוע על ריק לגינה ועל קורות חייו של האח הבוגר לבית לגינה . מה שבטוח שבערוץ ההיסטוריה ועבור אנשים רבים בעולם הוא הפך לסמל. ריק לגינה הוא הרוח החיה של החיפוש אחר האוצר , הוא מלכלך את הידיים , הוא יוצא לחפור , הוא מרים קורות עצים ולא מתרחק מעבודה קשה.

בעונה הקודמת הוא גילה , יחד עם גרי דרייטון עם צלב העופרת . התגלית קבעה את ההנחה שהאוצר באי קשור לטמפלרים , שמוצאם מסקוטלנד , בין היתר ומקשר את האי לכנסיית רוזלין בסקוטלנד .
לקראת אוצר האי המקולל עונה 7 כולנו מחזיקים לו אצבעות. ריק הוא נשמה טובה ומחפש אוצרות ותשובות בנשמתו .

האחים ריק ומרטי לגינה ערוץ ההיסטוריה האוצר המקולל מאוק איילנד צפייה ישירה

האחים ריק ומרטי לגינה ערוץ ההיסטוריה האוצר המקולל מאוק איילנד צפייה ישירה

מרטי לגינה האח הצעיר מהנדס וחולם

עם שתי רגליים על הקרקע ולא פחות חלומות , מרטי לגינה הוא מהנדס מצליח. פרסומים שונים מספרים על חברת אנרגיה שמכר בסכום נאה. הוא גם משתתף בתוכניות נוספות של ערוץ ההיסטוריה כמו אוצר הזהב המקולל של מלחמת האזרחים האמריקאית וחייזרים מן העבר .

אבל שלא תטעו מרטי לגינה הוא איש עסקים חד וקר כאשר צריך. הוא המנהל הגדול של המבצע. השכלתו וניסיונו כמהנדס מסייעים לו רבות לקבל החלטות על אופן חיפוש האוצר באי ומיקום הציוד הכבד .

מרטי לגינה ריק לגינה האחים של האוצר המקולל עונה 11

ערוץ ההיסטוריה טרם הודיע מתי תתחיל העונה השביעית של אוצר האי המקולל. יחד עם העונה החמישית של סמוך על סול כולנו מחזיקים אצבעות לעונות חדשות של התוכניות הטובות ביותר על המסך .

מידע אודות מרטי לגינה ריק לגינה האחים של האוצר המקולל. כתבה מיוחדת על האחים שמחפשים את האוצר המקולל בערוץ ההיסטוריה. כל המידע התכנית ואם התגלה אוצר באי המקולל לחופי קנדה