מנאייכ פרק 6 לצפייה ישירה

מנאייכ פרק 6 לצפייה ישירה ספויילרים פרומו מלא 

עונה ראשונה של מנייאכ כבר מתקדמת אל סופה והעניינים מתחילים להתחמם. הרבה זמן לא הייתה על המסך סדרה ישראלית מקורית ואותנטית מומלצת לצפייה ישירה.  מנאייכ פרק 6 לצפייה ישירה ספויילרים פרומו מלא ומילון הסדרה בלעדי לאתר  – פרומו מלא ומיוחד עם הסברים בהמשך העמוד. ומה בעדכון שלנו להמשך הכתבה?. החל מינואר 2024 מנייאכ עונה 3 לצפייה ישירה עונה חדשה כאן 11.

מנאייכ פרק 6 לצפייה ישירה ספויילרים פרומו מלא 

מנאייכ פרק 6 לצפייה ישירה ספויילרים פרומו מלא

מי מפחד מהשוטר הרע 

איזי בכר לא ישן בלילה. העולם התהפך עליו. כל החיים הוא רודף אחרי גנבים אמיתיים מקדש את ערך החברות במשטרה . עכשיו הוא נחשב למרגל שהתרגל. הוא בין הפטיש לסדן או יותר נכון בין הפטיש להראל. עמוס תמם המעולה לא עושה לא חיים קלים והריקבון במשטרה מתחיל לצאת. יש פה שוטר עבריין. השאלה היא איך מכניסים אותו לכלא. כי בניגוד לאזרח תמים מן השורה , או הרבה פחות תמים מחוץ לשורה , למנייאכ שלנו יש את כל הכלים להלחם במערכת. האמת שהוא עושה את לו רע.

 העונה השלישית מנייאכ עונה 3 לצפייה ישירה 

גם לרע יש בסדרה מנייאכ תפקיד חשוב וטוב. הוא זה שחשוף את פניה הפחות מוכרים של המשטרה. הסדרה מעזה לעסוק בסוג של פרה קדושה. זה לא כבר ביקורת על שוטר שמדיע לקטטה ואומר – יש לך בעיה לך תגיש תלונה. זו השחיתות שהורסת כל חלקה טובה במדינה האהובה שלנו , זו ארצי מולדתי שהולכת פייפן ושוברת לי את הלב לחתיכות קטנות.

ויש לו גם תפקיד עצוב , למנייאכ . תביטו טוב טוב. אלה אמורים לעצור את השחיתות. ולי היו חלומות שהמשטרה זה חוק וסדר מדור מיוחד ואולי תצא מכאן אוליביה בנסון.

[video_player file="http://www.israelpro.net/wp-content/uploads/2020/08/מנייאכ-פרק-6-וידאו.mp4"]

 

מחש מחלקת חקירות שוטרים

הגוף שאמור לחקור את עצמו ובעצן את השוטרים שחקרו. לפעמים זה מצליח ולפעמים זה מזכיר את הימים בכדורסל ששופטים יוונים או יוגוסלבים שובצו בדקה האחרונה למשחק של קבוצה מארצם כי באופן מפתיע השופט מפינלנד לא הגיע כי הכלב אכל לו את הדרכון. טוב לא היה G5.

כיפה אדומה מה זה אומר 

כיפה אדומה הוא כינוי למארב מפתיע שמתכננים חברים לאחד שהוא כבר לא כל כך חבר. זהו אחד מביטויי הסלנג המשטרתיים שחדרו גם לעולם העסקי ומרמזים על הפתעה לא נעימה למשל כמו צ'ק חוזר בדרך , עסקה גדולה שלא תערך ואפילו על הסכם הליכוד עם כחול לבן אמרו כבר שזה סוג של כיפה אדומה.

ומילה אחרונה למלהקים ולמפיקים בישראל לבמאים ולתסריטאים 

שבו ותראו את סצינה שבה אורנה פיטוסי לוקחת חלק. תבינו כמה היא חסרה לנו על המסך , כמה מגיע לה תפקיד גדול אחד אמיתי. תוחזר אורנה לקדמת המסך . מייד ! לפני שמחש פותחת בחקירה ( מח"ס – מחלקה לחקירות סרטים ).

מנאייכ פרק 6 לצפייה ישירה כולל פרומו מיוחד עם ספוילרים חשובים והסבר מיוחד לקראת פרק הסיום של עונה 1 מנייאכ ערוץ 11 סיקור מלא של צפייה ישירה מה יקרה בסוף