שיר הנושא של שובר שורות להיטים מסדרות

שיר הנושא של שובר שורות להיטים מסדרות

הסרט אל קמינו לצפייה ישירה עם תרגום עברית כבר יצא לנטפליקס. אז מה נשמע היום בכתבה?. סיכום השירים הגדולים של 5 העונות וכמובן איך אפשר בלי שיר הנושא של שובר שורות. 

מנגינת פתיחה שיר הנושא של שובר שורות

האם יש משהו שלא חושב וולטר אהב את גסי פינקמן כמו את הבן שלו ? בסופו של דבר פינקמן היה היחיד שראה אותו בפעולה והיה עד לכישרון שלו בכימיה. צליל הפתיחה של שובר שורות מזכיר נפילה , נפילה מגובה עם צליל מפחיד משהו. אם זה מזכיר לכם את צליל הפתיחה של אבודים LOST מהעשור הקודם זה לגמרי לא במקרה.

שיר הנושא של שובר שורות להיטים מסדרות

שיר הנושא של שובר שורות להיטים מסדרות

גאס פרינג מפסיד לוולטר וייט ונורה ג'ונס שרה

מבחינתי השיר מספר אחד של הסדרה , שגם גילה לי את הזמרת נורה ג'ונס הוא לא אחר מאשר BLACK. סצינת הסיום של עונה 4 פרק 13 שובר שורות מראה לנו כיצד וולטר מנקרה את הראיות ואולי ינסה לפתוח דף חדש בעידן שאחרי גוסטבו פרינג ומשפחת סלמנקה.
כך נכנסת לתמונה נורה ג'ונס עם להיט נצחי ואולי השיר הכי חזק בסדרה שהשתלב היטב בפרק.
Black (feat. Norah Jones) DANGER MOUSE, DANIELE LUPPI

America – A Horse With No Name סוס ללא שם אבל עם כוונות

מרבית שטחה של ניו מקסיקו הוא מדבר. מעבר לו יש את מקסיקו . הצילומים במדבר הם במקומות בהם התרחשו הספרים של קרלוס קסטנדה ודון חואן. אם התרחשו באמת. אז מה יש לוולטר וייט לעשות באחד מרגעי השלווה היחידים שלו בסדרה ? לנסוע במדבר .
אבל תתנו ללחן ולביצוע המעולה להטעות אתכם. הוא מספר כיצד שנות השבעים התאפיינו בשחיתות, שקרים, מניפולציה .. .גם היום.

השיר של הייזנברג Heisenberg Song Breaking Bad

שיר שנכתב במיוחד לסדרה בסגנון טריו גיטרות. קצת מזכיר בביצוע את הנגנים הדרום אמריקאיים שעושים שמח באירועים משפחתיים ובכנסים. למה השיר משמעותי בפסקול של הסדרה?.

כי הוא מסכם את שובר שורות עד לאותו פרק ואת עלילות וולטר וייט , הקרטל וההסתבכות שעוד צפויה בסדרה . ומי לא קבל שיר משלו ? נכון דין נוריס הגיס מהסוכנות שמגלם את דמותו של האנק שריידר.

ועוד כמה מנגינות פתיחה שהפכו לחלק מאיתנו

איך אפשר שלא להיזכר בכתבה הזו בעוד כמה נעימות פתיחה שהפכו לחלק מהצליל הישראלי עד שבכלל שכחנו שהם בכלל יצירות שנוצרו הרבה לפני. אז הנה כמה דוגמאות שתמיד כיף לשמוע

כאן שם ובכל מקום יהודית בן יעקב 

לא סתם עוד תכנית רדיו ישראלית. היא בין הטובות ביותר שהיו לנו כאן. להאזנה לנעימת כאן שם ובכל מקום Pegao  Jose Feliciano באיכות גבוהה

כאן שם ובכל מקום נעימת פתיחה הרדיו הישן

כאן שם ובכל מקום נעימת פתיחה הרדיו הישן

רגעי קסם נעימת פתיחה דן כנר 

כל רגע קסום בתכנית הזו שבינתיים הפכה להיות מופע מעולה. רגעי קסם קבלה את אות הפתיחה שלה מהיצירה     Charmaine  בביצוע Mantovani And His Orchestra באיכות גבוהה רגעי קסם נעימת פתיחה ענוגה להאזנה 

שיר הנושא של שובר שורות להיטים מסדרות Breaking Bad פסקול של הסדרה עם עשרות הלהיטים של וולטר וייט פינקמן וכמובן סרט ההמשך אל קמינו באתר המרכזי לסדרות וסרטים